Przesyłanie grafiki

Możesz przesłać na ten serwer plik graficzny ze swojego komputera. Plik ten będzie Cię reprezentował w różnych miejscach.

Z podanego powyżej powodu najlepszym wizerunkiem będzie Twój portret z bliska, ale możesz wykorzystać dowolną inną grafikę.

Plik graficzny musi mieć format JPG lub PNG (tzn. jego nazwa powinna mieć rozszerzenie .jpg lub .png).

Są cztery sposoby uzyskania pliku graficznego:

  1. Zdjęcia wykonane cyfrowym aparatem fotograficznym zapisane w Twoim komputerze najprawdopodobniej będą już we właściwym formacie.
  2. Możesz zeskanować odbitkę fotograficzną - pamiętaj o zapisaniu pliku w formacie JPG lub PNG.
  3. Jeżeli masz zdolności artystyczne, możesz sam zrobić rysunek używając programu do malowania.
  4. Możesz "podkraść" plik graficzny z sieci WWW. http://images.google.com to znakomite miejsce do szukania grafiki. Po znalezieniu odpowiedniego pliku, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie "Zapisz rysunek" z menu (procedura ta może się trochę różnić w zależności od komputera).

W celu przesłania pliku graficznego, kliknij przycisk "Przeglądaj" na niniejszej stronie edycji i wybierz odpowiedni plik z twardego dysku.

UWAGA: Upewnij się że plik ten nie przekracza podanego maksymalnego rozmiaru, w przeciwnym razie nie zostanie on przesłany.

Następnie kliknij "Aktualizuj mój profil" na dole ekranu - obraz zostanie przycięty i zmniejszony do rozmiaru 100 na 100 pikseli.

Gdy powrócisz na stronę profilu, być może nie zmieni się wygląd reprezentującej Cię grafiki. W takim przypadku kliknij w swojej przeglądarce przycisk "Odśwież".

Spis wszystkich plików pomocy
Pokaż tą pomoc w języku: English